П`ятниця, 22.06.2018, 07:21

Головна » 2018 » Червень » 7 » День мистецтва.
День мистецтва.

Мистецтво — це творче осмислення навколишнього свiту, це велика скарбниця, в якій містяться секрети історії життя людства. Воно впливає на наше життя з усіх боків, робить його різноманітним, яскравим, живим, цікавим і насиченим, творчим.

Слід зазначити, що в літній профільній школі відпочивають чимало талановитих дітей. Показати рівень свого культурного розвитку, співочого та хореографічного вміння школярі мали у ЦДЮТ під настановою керівників гуртків хореографічного та вокального мистецтва.

На першому занятті було проведено вікторину, у якій діти відгадували назви танців різних народів світу, визначали їх стилі за фрагментами. Розучили рухи популярного танцю.

На занятті у вокальній школярі розучили патріотичну пісню “Нова Україна”, грали у бліц - вікторину “Вгадай ноту”, відчули себе в ролі солістів хору.

Незабутнім був візит до Центральної міської бібліотеки, де вихованці з задоволенням переглянули мультиплікаційний фільм “Кролик Пітер”. У ньому мова йшла про добру та винахідливу тварину, що навчає товариськості, людяності, оптимізму, допомогає світ зробити добріше.

Цей день був насичений колоритом мистецького світосприйняття, новими враженнями та творчим натхненням. Учні проявили себе талановитими особистостями та непересічними знавцями мистецтва.

Категорія: події | Переглядів: 28 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0