П`ятниця, 22.06.2018, 07:26

Головна » 2018 » Червень » 1 » День захисту дітей — свято усмішок та щастя
День захисту дітей — свято усмішок та щастя

Діти – це майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане лагідне слово є великим внеском у незабутнє дитинство маленьких українців. У дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали всі умови для всебічного розвитку.

У пришкільній літній школі було організовано фестиваль дитячої творчості малюнків на асфальті «Діти малюють світ» .

Після цього учні відвідали Цетральну дитячу бібліотеку, де вони брали участь у цікавій розважальній програмі. Бібліотекарі показали нову серію дитячих книжок, провели цікаві та захоплюючі конкурси у гральній кімнаті, такі як “Комети”, “Острови”, “Заплети косу”, “Широкі штани”, “Сороконожка”, “Тунель”. Усі присутні залюбки співали в караоке. Наприкінці зустрічі всім учасникам подарували кольорові повітряні кульки.

Далі на дітей чекало велике феєричне свято в ЦДЮТ, під час якого учні брали участь в ігровій естафеті за такими станціями: “Загадкова”, “Мудра”, “Намалюй — ка”, “Скарбниця”, “Три С”. Незабутнім був танцювальний флешмоб. Приємними подарунками для школярів стали безкоштовні квитки на батут у парку відпочинку.

День захисту дітей – всесвітнє свято,

Зібрав сьогодні посмішок багато,

Приніс нам насолод від малювання,

Від співів, танців та змагання.

Категорія: події | Переглядів: 37 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0