П`ятниця, 22.06.2018, 07:09

Головна » 2018 » Червень » 6 » День захисту навколишнього середовища.
День захисту навколишнього середовища.

Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища. Це свято відзначається по-різному, у тому числі вуличними мітингами, "зеленими" концертами, конкурсами творів і плакатів у школах, посадкою дерев, прибиранням території.
         Кожен повинен знайти шляхи, для покращення навколишнього середовища. Разом ми зробимо довкілля кращим, і далі не будемо забувати про його охорону та збереження природних скарбів.
          Треба пам’ятати, що дбати про навколишнє середовище повинна кожна людина. Люди мають берегти все там, де вони живуть, працюють і відпочивають. Що б ти не зробив, спочатку подумай, чи не зашкодиш природі.
          День довкілля, який пройшов у Профільній літній школі ще раз нагадав дітям про те, що природні комплекси потребують захисту з боку людей. Тому в рамках святкування був проведений екологічний квест «Бережімо природу – святу і єдину!»
           Дві команди : «Веселка» та «Мрія» змагалися за перемогу. Природоохоронний конкурс складався з відвідання школярами п’яти тематичних станцій: «Загадкової», «Фантазерської», «Мистецької», «Берегиня» та «Мурашник».
На першій станції діти мали відгадати загадки про явища природи та довкілля, на другій – зібрати фантастичну тварину з малюнків різних частин, придумати їй назву, місце проживання, розказати про звички, а також скласти з пазлів рослину та назвати її.
            На станції «Мистецькій» діти проявили свій хист як справжні художники, намалювали природоохоронні плакати на тему : «Бережіть зелені насадження!», «Не зривайте квіти!», «Бережіть ліс від пожеж!».
На зупинці «Берегиня» учні розповіли про правила поведінки на природі, про те, що не можна ламати гілля дерев та кущів, зривати квіти у лісі та у лузі, не ловити диких тварин, не чіпати пташиних гнізд, не розпалювати багаття у лісі, не залишати сміття у місцях відпочинку.
          На станції «Мурашник» учасники змагалися у спритності потрапляння м’яча у ціль, швидкості його передачі один одному.
          Свято продовжилося на Міській площі, де учні взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.
          Цей день був веселим, цікавим, наповненим новими зустрічами, яскравими враженнями, захоплюючими розвагами.

Категорія: події | Переглядів: 35 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0