Вівторок, 23.10.2018, 23:34

Головна » 2018 » Вересень » 24 » Дорожній експрес
Дорожній експрес

На вулиці будьте уважними, діти,

А правила треба твердо завчити,

Про них пам’ятайте ви всюди й завжди,

Щоб з вами не трапилось лиха й біди.

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це, у свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пасажирів, пішоходів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху й дотримання їх учнями.

У закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія» міста Торецьк відбувся традиційний квест для учнів початкової ланки «Дорожній експрес». Діти відвідували навчальні станції «Дорожня азбука», «Травмпункт», «Загадкова», «Танцювальна» та «Велосипедна доріжка». Школярі із задоволенням надавали медичну допомогу, відповідали на питання з Правил дорожнього руху, самі створювали дорожні знаки та розповідали про кожний з них, відгадували загадки та ребуси, виконували завдання, складали слова, пов’язані з безпекою дорожнього руху, змагались на кращого знавця дорожніх знаків та кращого велосипедиста, брали участь у вікторині. Всі змагання проходили під бадьору музику. У кожній номінації були визначені переможці.

Квест сприяв поглибленню знань Правил дорожнього руху, розвитку практичних навичок.

Категорія: події | Переглядів: 25 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »