П`ятниця, 22.06.2018, 07:13

Головна » 2018 » Червень » 5 » Екскурсія до служби МНС
Екскурсія до служби МНС

Досить важко відшукати дитину, яка буде байдужа до реву пожежної машини, до форми рятувальників та й просто до пожежної справи.
Навіть випадково побачити, як мчать кудись на допомогу борці з вогнем, – вже велика удача. А розглянути все спецобладнання, техніку, захисні костюми пожежних, почути історію про службу рятівників – цікаво дітям будь-якого віку.

Цього дня учні відвідали пожежну частину нашого міста. Метою екскурсії було знайомство з однією з найскладніших і найнебезпечніших професій, роботою працівників служби порятунку, правилами пожежної безпеки, способами гасіння пожежі, транспортом спеціального призначення.

Під час екскурсії співробітники пожежної охорони показали дітям службові приміщення пожежної частини, техніку, предмети бойового одягу. Найбільшу цікавість учнів викликала пожежна машина МНС, в якій, окрім пожежного обладнання, є все необхідне для порятунку людей з різних надзвичайних ситуацій.

Діти розглянули і приміряли на себе шоломи і роби пожежних, посиділи в пожежній машині. Залишилося глибоке уявлення про нелегку професію пожежних, і потребу їх діяльності в повсякденному житті при надзвичайних ситуаціях.

Діти подякували за таку цікаву екскурсію та повернулися до школи з почуттям поваги та гордості до праці пожежника-рятівника, а головне - кожен ще раз переконався: «Вогонь – це небезпечно!».

Такі зустрічі дітей з рятівниками є найважливішою складовою у процесі навчання дітей основам пожежобезпечної поведінки. Живе спілкування з пожежниками викликає у дітей великий емоційний відгук, а яскраві враження від екскурсії залишаються в пам'яті на довгі роки.

Категорія: події | Переглядів: 32 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0