Вівторок, 23.10.2018, 22:35

Головна » 2018 » Жовтень » 2 » Коли серця теплом зігріті
Коли серця теплом зігріті

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

У цей святковий, щедро напоєний теплом осінній день у ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія» відбулося свято життя, свято долі, свято праці. Гімназисти 5-9 класів зібралися, щоб віддати свою шану людям, за спиною яких великий віковий і життєвий шлях; повагу тому поколінню, яке вистраждало під чорним крилом голодоморів, яке вистояло криваве пекло Другої світової війни, яке відбудувало зруйноване і допомагає нам творити майбутнє.

На свято «Коли серця теплом зігріті» були запрошені люди, найбільше багатство яких - досвід, знання, уміння, мудрість – це бабусі та дідусі наших гімназистів.

Діти привітали присутніх музичним подарунком. Разом згадали історію рідного міста, де жили, працювали, дружно відпочивали наші, тоді ще молоді, бабусі та дідусі. Літературно-музична  композиція дозволила разом потрапили на хвилинку у минулий час. У залі панувала душевна, привітна, затишна атмосфера.

Але присутні не тільки згадували молодість, а ще й розважались. Найсміливіші гості брали участь у цікавих і веселих конкурсах та вікторинах. Діти побачили, що нашій молоді є чому повчитися у дорослого покоління. На прощання гімназисти подарували листівки всім присутнім людям похилого віку.

Метою заходу було виховати доброту, повагу до старшого покоління, уміння шанувати близьких людей. Свято дало можливість ще раз нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Категорія: події | Переглядів: 33 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »