Середа, 19.09.2018, 23:20

Головна » 2018 » Вересень » 7 » КРАЇНА ДИТЯЧИХ МРІЙ
КРАЇНА ДИТЯЧИХ МРІЙ

У день старту Нової української школи 3 вересня 2018 року  подвір’я ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія» міста Торецьк  знову наповнилось веселим гамором, а класи радо зустрічали святково одягнених і усміхнених школярів. Згідно з рекомендаціями Міністерства освіти та науки України та побажаннями батьків і дітей свято першого дзвоника «Країна дитячих мрій» було організовано в новому, незвичному для всіх форматі.

Свято «Країна дитячих мрій» розпочалося Державним Гімном України. Директор закладу освіти Гарюк О.Д. радо вітала всіх присутніх та побажала наполегливості, терпіння, нових звершень та успіхів. До великої родини гімназії були прийняті схвильовані, чепурні першокласники з їх першим вчителем Федоніною М.О. У 2018 році вони вперше відкривають нову сторінку цікавого, пізнавального, невгамовного життя Нової української школи.

Шквал емоцій викликав несподіваний флешмоб від гімназистів, який плавно перейшов у музичну перерву.

Після креативного початку свята пролунав перший дзвоник, який став початком ще одного навчального року.    Всі присутні були запрошені до класних кімнат на виховні години, присвячені інтеграції України з Європейським союзом.

Свято тривало. Почалися заняття, але це були не традиційні уроки, а пізнавально-розважальний квест на території шкільного подвір’я. Учні та батьки здійснили  захоплюючу подорож за локаціями навчальних предметів «Мовна», «Математична», «Природнича», «Спортивна», «Мистецька», «Історична», «Іноземна», «Дослідницька» та «Творча». За результатами квесту кращі класи у кожному напрямку були нагороджені почесними грамотами.

Креативне свято «Країна дитячих мрій» у гімназії відбулося феєрично, емоційно та по-сімейному тепло. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

Категорія: події | Переглядів: 22 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »