Вівторок, 20.11.2018, 20:03

Головна » 2018 » Жовтень » 15 » Круглий стіл «Торгівля людьми як порушення прав людини»
Круглий стіл «Торгівля людьми як порушення прав людини»

Рабство має довгу й непривабливу історію. Початок одній із найсумніших повістей про людську несправедливість було покладено ще найдавнішими цивілізаціями Єгипту й Месопотамії. Якби років сто тому хтось сказав, що у XXI столітті знову виникне рабство, у це, мабуть, ніхто й не повірив би. У період змін і перебудов, які переживає сучасне українське суспільство, більше всього страждають менш захищені верстви населення – жінки, діти, люди похилого віку.

З метою підвищення рівня знань підлітків щодо поняття «торгівля людьми», прав та свобод громадян, державних та міжнародних документів про боротьбу з торгівлею людьми 12 жовтня 2018 року в ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія» міста Торецьк для учнів 6-7 класів гімназії відбувся круглий стіл «Торгівля людьми як порушення прав людини» за участю начальника ЦСССДМ Єслюкової Л.В. та психолога Поплавської Т.М.

Серед найголовніших питань, які обговорювались під час заходу, були форми та ознаки торгівлі людьми, умови, що сприяють цьому явищу, хто може стати предметом торгівлі, як не потрапити в тенета торговців «живим товаром».

Були переглянуті відеоролики «Це вас хвилює. Протидія торгівлі людьми», «Небезпеку одразу не видно» та «Дві історії дівчат».

Єслюкова Л.В. звернула увагу на актуальні дані по торгівлі українцями, поточні загрози, пов'язані з торгівлею людьми, механізмами захисту від цього явища та що робити, якщо потрапив у біду.

Наша країна плідно працює для запобігання торгівлею людьми. Але ми самі повинні бути уважними і обережними.

Категорія: події | Переглядів: 35 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »