Вівторок, 20.11.2018, 20:12

Головна » 2018 » Березень » 1 » Круглий стіл «Взаємодія та співробітництво заради майбутнього дітей»
Круглий стіл «Взаємодія та співробітництво заради майбутнього дітей»

01.03.2018 року в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія» військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області на базі Шкільного психологічного центру відбувся круглий стіл «Взаємодія та співробітництво заради майбутнього дітей», в якому прийняли участь методист міського методичного кабінету управління освіти Клініна М.В., адміністрація, психолог та вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія» і практичні психологи закладів дошкільної освіти міста Торецьк.

Про наступність, взаємодію та активне співробітництво закладів дошкільної та загальної середньої освіти в рамках роботи Шкільного психологічного центру доповіла Гарюк Ольга Дмитрівна, директор закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія».

З питання наступності в роботі психологічних служб закладів дошкільної та загальної середньої освіти виступила Поплавська Тетяна Миколаївна, практичний психолог закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія».

Про сучасний урок в Новій українській школі розповіла Федоніна Мая Олександрівна, вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія».

Теоретичне підґрунтя заходу було закріплене практичним заняттям, яке дало змогу психологам познайомитись з новими формами та методами психологічного супроводу дітей, які перебувають у стані стресу. Використання музичних інструментів, ігрового парашуту, релаксаційної музики та елементів тілесно-орієнтованої терапії сприяло згуртуванню учасників, їх творчому самовираженню, формуванню життєвої стійкості та відчуття довіри й підтримки

На завершення круглого столу кожен з учасників мав змогу поділитися своїми відчуттями та залишити свої побажання щодо подальшої співпраці та взаємодії. ФОТО

Категорія: події | Переглядів: 157 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »