Понеділок, 05.12.2022, 13:21
Вітаю Вас Гість | RSS

ЗЗСО І-ІІІ ступенів "Художньо-естетична гімназія" м.Торецьк

Категорії розділу
ЗНО
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кориснi посилання

Оголошення та новини школи

Головна » 2022 » Липень » 2 » #loveДонеччина
20:25
#loveДонеччина

#loveДонеччина 
Шахтарське містечко Торецьк, що на Донеччині, – то є наша маленька Батьківщина. Що для нас, учнів 5 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія», є в ньому місцем сили? Це красиве та затишне шкільне подвір'я. Як багато прекрасних речей, моментів, спогадів нас пов'язує з рідною школою. На шкільному подвір’ї ми вперше зустрілися зі своїми однокласниками та вчителькою. Екскурсії, погулянки, ігри, щоденні ранкові зустрічі. Це місце - де завжди лунає сміх щасливих дітей. Нехай так буде завжди!
З днем народження, рідна Донеччино!

 

#loveДонеччина 
Донеччина – мій рідний край. Торецьк - моє рідне місто, маленька частина моєї України, моєї Батьківщини. Наймальовничіше та найпрекрасніше місце на всьому світі, моє місце сили. Зараз я дуже далеко від тебе. Але я живу надією на зустріч, у моєму серці ти назавжди. Тільки у Торецьку я відчуваю себе щасливою!  
З днем народження, рідна Донеччино!
(Федоніна Катерина, учениця 7 класу)

 

#loveДонеччина 
Дім – це не тільки місце, де ти народився. Дім – це і те місце, де тобі затишно і спокійно, де твоя душа відпочиває і набирається сил. Для мене таким місцем сили є місто Слов’янськ. Слов’янськ – це  одне з найстаріших міст Донецької області.  Мальовничі краєвиди міста та передмістя нагадують мені  про столітню історію українського народу. Моя душа завмирає, коли я споглядаю красу Солоних озер. Ці місця наповнені енергією та силою. Тут неймовірно красиво навесні, коли природа оживає, зеленіє та розквітає: блакитне небо, вкрите м’якими білосніжними хмаринками, схожими на солодку вату, зелена трава, по якій я і мої друзі бігали босоніж, яскраве сонечко, що зігріває своїми промінчиками. Гора Карачун – символ незламності українського духу. Коли підіймаєшся на її вершину,  твоїм очам відкриваються широкі степи Донеччини, наповнені життям та спокоєм. Але найголовніша гордість та цінність міста– це його люди. Щирі, сильні, відкриті. Вони наповнюють вулиці міста своїм сміхом та гомоном.  Кожна вуличка пам’ятає історії цілих родин, які прожили своє життя у цьому прекрасному місті. Слов’янськ – це неймовірне українське місто, яке назавжди в моєму серці! Це частинка нашої Батьківщини і так буде завжди! 
З днем народження, рідна Донеччино!
(Дроздовський Володимир, учень 8 класу)

 

#loveДонеччина 
Святогірська Лавра - перлина Донеччини. Це куточок, який приваблює усіх любителів затишних та красивих місцевостей. Опинившись на цій благословенній землі, здобуваєш спокій та рівновагу. Це справжнє місце цілющої сили не тільки для жителів області. Свято-Успенський Святогірський чоловічий монастир є значним духовним центром православної пастви всієї України.
З днем народження, рідна Донеччино!
(Кузнєцов Олександр, Чечет Вероніка, учні 5 класу)

 

#loveДонеччина 
Моє місце сили – місто Святогірськ. Мальовничі краєвиди цього міста вражають своєю красою. Незабутні враження та спогади назавжди зі мною. Я закоханий у це місто, і воно відповідає мені взаємністю.
З днем народження, рідна Донеччино!
(Остапчук Максим, учень 7 класу)

 

#loveДонеччина 
Я дуже полюбляю займатися спортом! Тому коли виросту, мрію стати спортсменом. Стадіон міста Торецьк – це моє місце сили! Саме там я займався фізичною культурою, відвідував спортивні гуртки. Саме там відбулась моя фантастична зустріч із зіркою футбола Пауло Фонсека.  
З днем народження, рідна Донеччино!
(Грядунов Кирило, учень 7 класу)

 

#loveДонеччина 
Що володіє магічною силою зцілення душі більше, ніж рідна земля? Люба Донеччина з її безмежними полями, гарними містами та прекрасними людьми - це моє місце сили! Моя любов назавжди!
З днем народження, рідна Донеччино!
(Бутенко Дар’я, учениця 10 класу)

 

#loveДонеччина 
Я не пам’ятаю, коли вперше побачила море. Але полюбила його одразу. Тепер воно завжди зі мною, навіть якщо не поруч у саме цей час, то на моїх фотознімках воно надихає мене. Я дуже полюбляю стояти на березі і відчувати солоний присмак, а твоє волосся розвивається по вітру.  Уявляю,  що життя – наче його хвилі: то спокійні, то бурхливі. Море, свобода, безкінечність - що ще потрібно людині? Місце моєї сили – це Азовське море.
З днем народження, рідна Донеччино!
(Коробка Марія, учениця 10 класу)

 

#loveДонеччина 
Щороку моя родина традиційно відпочиває в одному з мальовничих міст Донеччини - Слов'янську Донецької області. І обов'язковою екскурсією завжди є відвідування Святогорської лаври. Це і є місце моєї сили. На мосту через річку Сіверський Донець ми повісили замок, який зачинили на ключ. Це замок надії на щасливе та мирне майбутнє.
 З днем народження, рідна Донеччино!
(Киреєва Анастасія, учениця 8 класу)

 

#loveДонеччина 
Святе відчуття Батьківщини і рідної землі починається саме з рідного краю, свого міста, вулиці, своєї домівки, де людина народилась і виросла, де пройшло її дитинство. Місто Торецьк, що на Донеччині, - це мій дім. Це місце придає мені сили, тому що в ньому знаходиться моя душа, усе моє життя та самі найяскравіші спогади. Торецьк - це місто шахтарів, териконів, гарних заходів сонця і найкращих людей!
З днем народження, рідна Донеччино!
(Кузнецова Катерина, учениця 11 класу)

 

#loveДонеччина 
Сила людини в її внутрішній рівновазі, відчутті єдності. Саме тут, на Донеччині, наодинці з рідною природою, милуючись дивовижною красою донецькіх степів, я наповнююсь внутрішньою  силою та вірою в краще. Моя душа завжди з тобою, Донецький краю!
З днем народження, рідна Донеччино!
(Велігурська Софія, учениця 11 класу)

 

#loveДонеччина 
Можливо цей пейзаж для когось буде незрозумілий, незнайомий, простий, але в моєму серці він викликає найтепліші почуття та спогади. Це парк в моєму рідному місті Торецьк, що на Донеччині. У цьому парку я проводив багато часу з друзями та наодинці, це частинка мене. Знаходячись там або просто передивляючись це фото, я наповнююсь силою та душевним спокоєм. 
З днем народження, рідна Донеччино!
(Кузнєцов Єгор, учень 11 класу)

 

#loveДонеччина 
Моє місце сили - квітучі поля Донеччини. Вони ваблять неземними ароматами та унікальними краєвидами.
З днем народження, рідна Донеччино!
(Панасюк Марія, учениця 2 класу)

 

#loveДонеччина 
У кожної щасливої людини є своє місце сили. Найчастіше улюбленим місцем  є те, де людина народилася або провела багато часу, пройшли її найкращі моменти життя.  Скільки б не було років тобі не було, ти завжди пам’ятатимеш щасливі історії зі свого дитинства, а разом з ними й місця, де вони відбувалися. Місце моєї сили – це улюблене місто  Торецьк Донецької області. Його вулиці уквітчані трояндами. Тут мій рідний дім, де я народилася, де живуть мої друзі. У своїх мріях я завжди повертаюсь в свій рідний дім.
З днем народження, рідна Донеччино!
(Астахова Єлизавета, учениця 9 класу)

 

#loveДонеччина 
Я народилась у невеликому містечку Торецьк, що на Донеччині. Наше місто потопає в зелені. Це так красиво і чудово, коли навкруги ростуть пахучі квіти, вітерець колихає зелені листочки дерев… Всі жителі міста радіють красивому огляду і насолоджуються чуттєвим ароматом та прохолодою.  Я люблю красу і естетичний вигляд Торецька. Але є в нашому місті справжній мальовничий куточок – Диліївські пруди. Це місце, де мені найбільше  подобається відпочивати, де я почуваюся спокійно, де черпаю сили для радості. 
З днем народження, рідна Донеччино! 
(Татаринова Поліна, 4 клас)

 

#loveДонеччина 
Гора Карачун - символ мужності й незламності українського народу, своєрідний пам’ятник Донеччини!!! Карачун-гора знаходиться поблизу міста Слов‘янськ Донецької області України. З Карачуна відкривається чудовий краєвид на Слов'янськ і щоразу, коли я підіймаюсь на гору, чіпаючи рукою буйно зростаючу ковилу, милуюся краєвидом, що розкинувся внизу. Це місце надає сили кожному, хто бачить цю велич! Особливо, коли ти є учасником фестивалю «Донеччина зустрічає своїх захисників» і зустрічаєшся з головою ГО «Коло. Медіа»  «Труханівська січ» Миколою Бондарем. 
З днем народження, рідна Донеччино!
(Народа Микита, учень 6 класу)

 

#loveДонеччина 
Моя Донеччина велика й неозора, багата й мальовнича. Тут дуже багато сіл, селищ, містечок та великих міст. Але серед них є одне місто для мене найдорожче й найближче. Це невелике шахтарське містечко Торецьк. Його вулиці затишні, а люди привітні, гостинні й доброзичливі.  Воно завжди турботливо дбає про власних мешканців, радо зустрічає своїх гостей. У місті є  багато парків, алей, скверів, зелених насаджень, Палац культури «Україна», стадіон, багато шкіл, бібліотек, є храми, пам'ятники, які  допомагають пам’ятати тих, кого вже немає поруч, або визначні події. Також у міста дуже цікава історія, про яку можна нескінченно довго говорити.  Для мене Торецьк – місце сили! 
З днем народження, рідна Донеччино!
(Медведєва Анастасія, учениця 6 класу)

 

#loveДонеччина 
Простір, недоторкана природа, чисте повітря спокій - це далеко не всі слова, якими я можу охарактеризувати моє місце сили - Святогірря, що на Донеччині. Це прихисток від буденних справ, куточок тиші та спокою. Мій куточок сили рідного краю))
З днем народження, рідна Донеччино!
(Вербець Надія, учениця 11 класу)

 

#loveДонеччина 
Донеччина – моя Батьківщина, край мальовничий і чарівний. Святі гори, красиві міста, просторі луги й степи, корисні копалини - все  є в найріднішому місці, у місці моєї сили. Донеччина – місце, де мені затишно і спокійно, де поруч зі мною близькі люди, де мене розуміють, цінують, чекають, люблять, де мені просто дуже добре… 
З днем народження, рідна Донеччино! 
(Халаімова Владислава, 4 клас)

#loveДонеччина 
Місце моєї сили - Донецька область, улюблене місто Торецьк. Моє щасливе життя протягом 13 років.
З днем народження, рідна Донеччино!
(Шпартько Валерій, учень 8 класу)

 

Категорія: події | Переглядів: 84 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Календар
«  Липень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Copyright MyCorp © 2022
Зробити безкоштовний сайт з uCoz


Яндекс.Метрика