Вівторок, 18.12.2018, 23:04

Головна » 2018 » Квітень » 17 » Первоцвіти чекають нашої допомоги!
Первоцвіти чекають нашої допомоги!

Учні ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія» м. Торецьк брали участь у обласній природоохоронній акції «Пролісок». Метою акції є збереження рідкісних і зникаючих ранньоквітучих рослин від знищення; активізація природоохоронної діяльності учнівської молоді; пропаганда серед населення знань про ранньоквітучі рослини, їх значення у природі, необхідність в охороні; розвиток творчих здібностей дітей; виховання в учнівської молоді екологічної та естетичної культури.

Акція пройшла активно і творчо. До неї залучилися всі школярі. Було проведені заходи:

— конкурс « Краса первоцвіту», в ході проведення якого учні виготовили цікаві роботи з паперу, тканини, бісеру, глини, виробів тощо;

— конкурс листівок, звернень до населення на захист первоцвітів;

— конкурс малюнків „Залишимо первоцвіти природі“;

— фотоконкурс „Весняна мозаїка квітів“

— класні години „Законодавство України про використання й охорону природних ресурсів“, „Які трав’янисті рослини першими зацвітають навесні“, „Квіти у легендах, поезії та музиці“.

Шановні мешканці міста!

Не зривайте первоцвіти, не купуйте їх у продавців квітами! Милуйтеся ними,фотографуйте, малюйте та оспівуйте у віршах! Бережіть неповторну красу природи! Пам’ятаймо, що зберігаючи життя квітам, ми прикрашаємо своє життя!

Категорія: події | Переглядів: 106 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »