Субота, 21.07.2018, 07:44

Головна » 2018 » Червень » 21 » ПОСОЛ ДОБРОЇ ВОЛІ В ГІМНАЗІЇ
ПОСОЛ ДОБРОЇ ВОЛІ В ГІМНАЗІЇ

Японія — країна вранішнього Сонця, квітучої сакури, чайної церемонії, високих технологій та глибинних традицій, людей небайдужих до чужого лиха.

Саме тому 19 червня 2018 року заклад загальної середньої освіти І — ІІІ ступенів “Художньо — естетична гімназія” міста Торецьк відвідала японська делегація на чолі з Послом доброї волі організації “Unisef”, відомою співачкою Японії — Агнес Чан.

Головною метою візиту було дізнатися про життя дітей Торецька поблизу лінії розмежування, познайомитися з рівнем розвитку культури в регіоні, відвідати багатодітну родину та поспілкуватися з сім’єю, постраждалою під час військового конфлікту, здійснити психологічну підтримку дітям гімназії.

Гімназисти, за українськими традиціями, караваєм гостинно зустріли японську гостю, делегацію японських журналістів, представників громадських організацій “UNICEF”, “ПРОМИР”. На заході були присутні заступник керівника ВЦА м. Торецьк Донецької області Кульбачна О. Г., представники міського управління освіти.

Директор закладу освіти Гарюк О. Д. ознайомила гостей зі школою, її історією, напрямками роботи, досягненнями. Присутні мали змогу переглянути виставку декоративних тарілок “З Японією у серці», розписаних дітьми школи у японському стилі, фотоекспозиції “Українська вишиванка” та «Моє улюблене місто», вернісаж малюнків “З Україною у серці” та авторські виставки талановитих гімназистів.

Керівник ГО «ПРОМИР» Асланян Т. ознайомила присутніх з проектом, у рамках якого на базі ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія» було відкрито центр психологічної підтримки. Психолог закладу Поплавська Т. М. дала майстер-клас «Арт-терапевтичний музичний Worcshop» за участю дітей молодшої ланки закладу. Гості були не тільки глядачами, а й активними учасниками тренінгу. Агнес Чан провела комунікативну вправу та навчила дітей кільком фразам японською мовою.

Між педагогами закладу та гостями відбувся методичний міст «Освіта України та Японії». У рамках цього діалогу посол доброї волі Агнес Чан повідомила про мету свого візиту до України, дала поради щодо допомоги дітям у психотравмуючих ситуаціях, дала відповіді на питання, які хвилювали вчителів.

Журналісти з Японії із зацікавленням поспілкувалися з гімназистами, педагогами, переглянули виставку дитячої творчості. Неймовірний оптимізм, позитивний настрій, приємні емоції — все це випромінювала Агнес Чан, яка побажала всім присутнім миру, добробуту та творчих успіхів.

Яскравим завершенням свята стали інтерактивний флешмоб «Україна — це Європа». Приємним сюрпризом стало виконання ученицею гімназії композиції Агнес Чан «І have never ending love for you», під час якої автор приєдналася до співу. Це викликало позитивні емоції у всіх присутніх.

У рамках візиту японська делегація відвідала багатодітну родину.

Приїзд високоповажних гостей до гімназії міста Торецьк став ще одним прикладом встановлення дружніх стосунків між Україною та Японією.

Категорія: події | Переглядів: 32 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0