Вівторок, 20.11.2018, 19:31

Головна » 2018 » Березень » 5 » Школа майбутніх першокласників
Школа майбутніх першокласників

Щоп’ятниці|, починаючи з грудня 2017 року по березень 2018 року, дошкільнята відвідували заняття «Школи майбутнього першокласника» у ЗЗСО І – ІІІ ступенів «Художньо – естетична гімназія» військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області . Їх з радістю зустрічали досвідчені педагоги: Федоніна М. О., Мартюхіна М. В., Буніна О. М., Миронова Т. О., Деканенко Л. С., Єлаш І. В., Кас’янова Г. В.

Програма, за якою працювали вчителі, мала на меті: цілісний і різнобічний розвиток дитини, формування необхідних навичок навчальної діяльності, відповідних віковим можливостям і вимогам сучасної нової української школи, розкриття творчих здібностей, розвиток пізнавальних інтересів дитини та бажання вчитися.

На заняттях навчання грамоти та розвитку зв’язного мовлення, математики, образотворчого мистецтва і художньої праці діти поступово переходили від ігрової до навчальної діяльності. Вчителі обирали такі форми та методи навчання, які формували стійке та впевнене бажання вчитися, розвивали толерантні способи спілкування та виховували організованість у навчальній діяльності.

Психологічний супровід дошкільнят здійснювала практичний психолог Поплавська Т. М. В процесі індивідуального тестування вона визначила рівень дошкільної зрілості, надала батькам рекомендації щодо подальшої підготовки дітей до навчання в школі.

2 березня 2018 року ЗЗСО І – ІІІ ступенів «Художньо – естетична гімназія» запросив на День відкритих дверей майбутніх першокласників та батьків.

Це було справжнє свято! Учні підготували пісні, загадки та ігри для майбутніх першокласників. Кожна дитина отримала пам’ятну медаль на честь закінчення «Школи майбутнього першокласника». А батькам були вручені візитки-пам’ятки.

Адміністрація ЗЗСО І – ІІІ ступенів «Художньо – естетична гімназія» вдячна батькам майбутніх першокласників, які щиро переймаються проблемами підготовки до школи своїх дітей, сприймають поради спеціалістів, відчувають свою особливу місію, відповідально готуються до навчального року.

Категорія: події | Переглядів: 235 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »