Понеділок, 28.05.2018, 05:07

Головна » 2018 » Травень » 13 » СВЯТО «БЕРЕГИНІ» В ГІМНАЗІЇ
СВЯТО «БЕРЕГИНІ» В ГІМНАЗІЇ

Образ української жінки - це уособлення материнства, краси рідної Землі та душі Батьківщини. У формуванні культурного простору України роль жінки-берегині завжди була значною: їй присвячували рядки поетичних творів, її велич оспівували у піснях. Жінка вважалася не лише хранителькою роду та сімейного затишку, не лише матір’ю чи дружиною, обов’язком якої є дарувати турботу і тепло, виховати дітей, навчити їх шанувати своїх предків, а й тою, хто бере на себе відповідальність за націю, зберігає генетичну пам’ять поколінь.
      13 травня 2018 року Україна святкує ДЕНЬ МАТЕРІ. До цієї визначної події в ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія» міста Торецьк відбувся квест «Берегиня» для учнів початкової школи та гімназистів середньої і старшої ланки.

Зацікавити школярів вивченням історії рідного краю, розвивати бажання більше знати, спостережливість та логічне мислення, поглибити знання про історію та традиції, формувати високі моральні якості, організувати змістовне дозвілля школярів, виховувати патріотизм, згуртованість та співпрацю в учнівських колективах – така мета шкільного квесту.

Молодші школярі здійснили цікаву подорож станціями «Спортивна», «Казкова», «Патріотична», «Загадкова», «Родинна», «Господарська». Діти змагались та виконували цікаві завдання, відповідали на заплутані питання, грали у веселі ігри, малювали, створювали родовідне дерево, господарювали.

Команди 1-6 класів гімназії зібралися, щоб прославити українську жінку, мати, берегиню та переконатися, що вони є славними нащадками козацького роду. Боротьба під час змагань була наполеглива. Учасникам квесту довелося пройти через дев‘ять випробувань: станції «Кросвордна», «Історична», «Родинна», «Літературна», «Козацька», «Патріотична», «Спортивна», «Екологічна», «Господарська». Для того, щоб команда стала переможцем, усім її членам потрібно було першими пройти усі станції, виконати правильно всі доволі складні завдання і якомога швидше дістатися фінішу.

Наприкінці квесту «Берегиня» директор гімназії О.Д.Гарюк нагородила грамотами команди за зайняті призові місця. Переможцями визнано 2 клас та 2 клас гімназії.

А закінчилось свято загальношкільною веселою музичною перервою, підготовленою випускниками школи. ФОТО

Шановні жінки, матусі! Вітаємо Вас з Днем Матері!

Категорія: події | Переглядів: 20 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »