П`ятниця, 22.06.2018, 07:18

На листках календаря.

А між ними наше свято -

Вшанування Букваря

У першому класі відбулося традиційне шкільне свято Букваря.

Це свято веселе і трохи сумне, бо учні кажуть :«До побачення!»- своєму першому головниму підручнику « Букварику».

Першокласники з гордістю повідомили, що подолали першу сходинку важкого, але такого захопливого шляху до Країни знань. Усі діти першого класу навчилися добре читати, писати, розв'язувати задачі й приклади.

Захід пройшов повчально і весело, зворушливо й казково. В гості до учнів завітали Буратіно та Мальвіна, Червона Шапочка, Пізнайко, а також їх нові друзі- підручники: Читанка, Рідна мова, Математика,Природознавство. Першокласники урочисто пообіцяли: «Не лінуватися, на відмінно й добре навчатися!»

Приємно, що порадіти разом з дітьми їх першим успіхам прийшли не тільки тата й мами, а й бабусі та дідусі.

Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався, це перший етап до шкільного життя, яку першокласники пройшли разом зі своєю першою вчителькою Фарафоновою С.В. Добре, що Буквар для учнів став справжнім другом, а головне, що у дітей є бажання вчитися.

Прощавай , Букварику ,

Наш найперший друже !