Четвер, 24.09.2020, 02:32

Опитування тижня
На що Ви переважно витрачаєте час під час карантину? (Зазначте не більше 3-х варіантів відповіді)

Кориснi посилання

Головна » 2020 » Липень » 31 » Випускникам 2020
Випускникам 2020

Шановні наші випускники!

Ось і настав цей хвилюючий, незабутній, водночас щасливий і сумний день, коли Ви, дорогі наші дорослі діти, вилітаєте із рідного гнізда, яке 11 років було для Вас рідним домом, зручним і затишним, у якому Ви відчули і радощі, й перемоги, знайшли під час навчання щирих і надійних друзів. Кожен день життя у гімназії був сповнений для Вас нових знань, цікавих вражень, захоплюючих подій, активними учасниками яких були ви самі.

Дорогі випускники! Відшумить, відлунає щемливою мелодією прощального вальсу випускний вечір… уже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен із вас обере свій особистий життєвий шлях. Вирушаючи у далеку й незвідану дорогу візьміть із собою благословення батьків і вчителів – вічні, як рідна земля, напутні слова, які додадуть вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високих ідеалів і омріяних цілей вашого щасливого майбутнього життя.

Дорогі діти! У вирі дорослого життя не розгубіть вдячність і добру пам’ять. Пам’ятайте батьківський дім, де вас завжди чекають і люблять. І куди б не закинула Вас доля, пам’ятайте свою школу, своїх однокласників, друзів, учителів. Ми завжди раді зустрічі з Вами. Для нас Ви завжди залишитеся, добрими, надійними, улюбленими нашими учнями. Для Вас двері гімназії, як і наші серця, завжди відкриті!

Хай щастить вам, дорогі наші діти! Хай щедрим на добро та радість буде Ваше майбуття, а удача буде Вашим вірним супутником на нелегкій життєвій дорозі.

Відео тут

Категорія: події | Переглядів: 49 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0