П`ятниця, 22.06.2018, 07:08

Головна » 2018 » Червень » 11 » ЗАКРИТТЯ ЛІТНІХ ПРОФІЛЬНИХ ШКІЛ
ЗАКРИТТЯ ЛІТНІХ ПРОФІЛЬНИХ ШКІЛ

8 червня відбулося урочисте закриття літніх профільних шкіл на базі ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Художньо – естетична гімназія» ВЦА м. Торецьк: «Веселка» та «Мрія», які працювали 2 тижні, їх відвідували 45 учнів. Життя у літніх школах було насичене різноманітними подіями. Щодня проводилися музична руханка та абетка безпеки. Під час роботи літніх профільних шкіл «Веселка» та «Мрія» з дітьми було організовано багато різноманітних заходів: екскурсії до ЦДЮТ, пожежної частини, міської дитячої бібліотеки.

Також проводилися заняття в шкільних гуртках: «Чарівна палітра», «Легка атлетика», «Веселий читайлик», «Чарівні звуки». Кожен день мав свою назву, девіз і був направлений на всебічний інтелектуальний, художньо – естетичний та фізичний розвиток дитини. А це все в комплексі - творення міцної шкільної родини. Під час закриття літніх профільних шкіл кожен вихованець отримав іменні сертифікати учасника.

В день закриття на учнів чекало чудове свято «Літо єднає». Тематика його була кольорова, адже квест мав станції з назвами барв: «Червоний метелик», «Фіолетовий метелик», «Блакитний метелик», «Помаранчевий метелик». Діти проявили себе як актори, зіграли у казці «Театральний експромт», приміряли маски різних героїв. Найбільш цікавим видалося малювання долоньками великого плакату. Після квесту на вихованців чекав танцювальний флешмоб.

Дітям дуже сподобалося перебувати у літніх профільних школах. У вихованців залишилися безліч яскравих вражень та емоцій про незабутній відпочинок. Вони супроводжуватимуть їх упродовж усього літа.

До нових зустрічей наступного року!

Категорія: події | Переглядів: 20 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0