Вівторок, 20.11.2018, 20:17

Головна » 2018 » Жовтень » 19 » Зірочка гімназії
Зірочка гімназії

Обдарована дитина – це дитина, яка виділяється яскравими, очевидними, іноді видатними досягненнями. Саме такою дитиною є учениця 1 класу гімназії ЗЗСО I-III ступенів «Художньо-естетична гімназія» міста Торецьк Астахова Єлизавета.

Єлизавета з 4 років займається вокалом. За цей час, виборюючи призові міста, брала участь у регіональних, обласних, міських фестивалях і конкурсах «З Україною в серці», «Єдина родина», «Чарівний спів», «Різдвяні канікули», «Смарагдові витоки» та інші, є активною учасницею концертного життя школи та міста.

Влітку Єлизавета стала учасницею Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Лавина талантів» у місті Київ, де посіла призове місце лауреата Другого ступеню у номінації «Народний спів»; брала участь у двох турах Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Талановиті діти України» на узбережжі Чорного моря  та у місті Києв, де стала лауреатом Перших ступенів, була нагороджена почесними дипломами та кубками і отримала запрошення на участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі в Польщі. У вересні вона взяла участь у міському етапі Відкритого фестивалю-конкурсу української пісні «З Україною в серці», де посіла почесне перше місце та була запрошена на обласний етап у місто Дружківка.

Бажаємо Єлизаветі творчих успіхів та нових почесних призових місць.

Переглядів: 45 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »