Субота, 06.06.2020, 23:48

Опитування тижня
Як Ви частіше комунікуєте із вчителями під час карантину?

Кориснi посилання

Головна » 2020 » Лютий » 13 » ЗУСТРІЧ   ВИПУСКНИКІВ
ЗУСТРІЧ   ВИПУСКНИКІВ

Між дорослістю й дитинством
Ні казок, ані мостів,

Та лишаються на пам'ять
Спогади шкільних років

Хтось із мудреців сказав: «Якщо в календарі немає святкової дати, а на душі невесело, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його». Перша субота лютого ніяк не відзначена в календарі, але для багатьох людей це свято. Так чудово, що існує давня традиція щороку у цей день збирати випускників різних років на вечір зустрічі у стінах рідної школи. Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу.

1 лютого 2020 року ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія» ВЦА міста Торецьк (в минулому ОШ №1 імені О.С.Пушкіна) гостинно відчинила свої двері для таких рідних, дорослих та вдячних випускників. Скільки радості, щирих усмішок, теплих слів та приємних спогадів принесла всім ця зустріч із дитинством!

У теплій атмосфері рідної школи зібрались її випускники. Теплими словами вітання звернулась до присутніх директор закладу освіти Ольга Дмитрівна Гарюк, яка підкреслила, що незважаючи на давню історію (103 роки), школа іде в ногу з часом. Змінився зовнішній вигляд: яскраве фойє, затишні класні кімнати, сучасні кабінети. Серед досягнень школи щорічні перемоги у міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, змаганнях. Випускники переглянули відеоролики про насичене життя рідної школи у наш час.

Юні таланти школи разом із своїми наставниками підготували для гостей чудовий святковий концерт: пісенні й танцювальні номери, запросили присутніх на українські вечорниці. Гості згадували про свої перші сподівання, улюблені уроки, кращі моменти із шкільного життя, кумедні історії, улюблених учителів, сусідів по парті, кількість дітей у класі, розміщення кабінетів. Про все  це випускники розповіли під час жартівливого інтерв’ю, яке дали ведучим заходу.

Звичайно, жодну зустріч випускників неможливо уявити без вчителів, які поклали свої сили, розум, доброту, щоб навчити своїх учнів мудрості життя. На жаль, не всі вчителі мали змогу бути присутніми на заході. Останні три роки стали ювілейними для багатьох талановитих досвідчених педагогів-ветеранів, які частину свого життя віддали нашій школі. Серед них: Сергєєва С.К., Нестерова Л.М., Ребій З.Г., Ісакова Г.М., Шевченко Н.Г., Щекатурова Г.Є., Грецька Є.М., Ягодкіна Л.Ф., Астахова Л.В. У цьому році ювілей відзначатимуть Матвейчук М.Т., Наумочкін В.І., Афанасьєва Н.В. Бажаємо нашим улюбленим вчителям квітучого здоров’я, довголіття, миру, багато щасливих моментів у житті.

Вечір подарував незабутні враження і приємні спогади, ніби всі ще раз повернули у дні юності. Емоції складно передати! Радість зустрічі, ностальгія. Під час таких зустрічей гостро усвідомлюєш, наскільки швидко минає час і як потрібно його цінувати, не розтрачати даремно. А ще цінувати те, що маємо.

Не забувайте рідної школи, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди, навіть, якщо ви вже дорослі.

Категорія: події | Переглядів: 79 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »