П`ятниця, 22.09.2023, 19:19
Вітаю Вас Гість | RSS

ЗЗСО І-ІІІ ступенів "Художньо-естетична гімназія" м.Торецьк

ЗНО
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кориснi посилання

Інформаційна довідка

          Школа побудована в 1936 році. Проектна потужність – 550 місць, має спортивний зал, їдальню на 50 місць. Наявність 20 класних кімнат дає можливість організувати навчання в одну зміну.

Режим роботи – п’ятиденний .

       В структуру закладу входять: навчально-комп’ютерний комплекс,  художній салон, танцювальний зал, музичний кабінет, кімната народознавства «Світлиця».

           Головною метою НВК «Школа-гімназія» є створення умов для навчання талановитої, обдарованою молоді, залучення її до систематичної науково-дослідницької, пошукової та експериментальної роботи, забезпечення реалізації прав громадян на здобуття повної загальної середньої освіти на рівні Державних стандартів.
                        
          Гімназисти вивчають дві іноземні мови: англійську та французька. Вони є активними учасниками олімпіад, МАН, конкурсів учнівської творчості, спортивних турнірів і спартакіад.
          Кількісний склад учнів
         Робочий навчальний план розроблено на виконання Закону України «Про загальну середню освіту», Національної доктрини розвитку освіти. Відповідно до умови навчання перелік навчальних предметів:
   • для початкової школи (1 класи) – за Типовими навчальними планами початкової школи, затвердженими наказом МОН України від 10.06 2011 року № 572 (додаток 2);
   • для початкової школи (2-4 класи) – за Типовими навчальними планами початкової школи, затвердженими наказом МОН України від 29.11 2005 р. № 682 (додаток 2);
   • для основної школи (1-5 класи гімназії) – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів , затвердженими наказом МОН України від 23.02 2004 р. № 132, зі змінами, внесенними наказом МОН  України від 05.02 2009 №66 (Додаток 2);
   • для старшої школи (6-7 класи гімназії) - за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня, затвердженим наказом МОН України від 27.08 2010 р. № 834 (додатки 1, 23), враховано вимоги Концепції профільного навчання щодо організації навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах.
          Гранично допустиме навчальне навантаження учнів також загальна покласна кількість годин не перевищують меж, встановлених Типовими навчальними планами.

          Порядок реалізації тижневого навантаження, що виражається дробовим числом, вирішується шляхом перерозподілу навчального часу по семестрах: чисельник - 1 семестр, знаменник – 2 семестр.

         Повноцінність загальної середньої освіти забезпечується реалізацією як інваріативної, так і варіативної частини навчального плану.
        Інваріативна частина сформована на державному рівні, використовується без змін, що гарантує оволодіння випускниками необхідним мінімумом знань, умінь та навичок, які забезпечують можливість продовження освіти. У варіативній частині передбачені години на предмети інваріативної частини, предмети та курси за вибором, факультативні, індивідуальні та групові заняття. НВК«Художньо-естетична гімназія-загальноосвітня школа I ступеня», як інноваційний заклад, працює над системою естетичного виховання, розвитком творчих здібностей учнів. В навчальний план введені як профільні предмети, так і курси за вибором, які доповнюють їх практичною спрямованістю: «Юний художник», «Юний дизайнер», «Танець», «Трудове навчання з елементами народного мистецтва», «Креслення. Архітектура. Дизайн», «Країнознавство»( англійська мова), «Комп’ютерна графіка”.     Предмети за вибором – предмети інваріативної складової: в 1-4 класах гімназії: друга іноземна мова (французька), в 4 класі – образотворче мистецтво народознавство.
       Творчі контакти з вищими навчальними закладами, Горлівським художнім музеєм, Донецькою обласною філармонією, Дзержинською музичною школою допомагають випускникам самовизначитися та правильно обрати свою дорогу.
        Входить в практику проведення занять з учнями гімназії методистом Донецького художнього училища О.В. Деллаловою . Саме такі заняття розвивають у школярів етичний та естетичний початок, толерантність, духовність, викликають бажання стати компетентним у всіх галузях науки та культури.
        Для підтримки обдарованих дітей в школі функціонує Мала Академія Наук.
      Всі, хто вперше переступає поріг НВК «Художньо-естетична гімназія-загальноосвітня школа I ступеня» попадають в чарівне царство красоти, гармонії, теплоти та спокою. Більше всього відвідувачів – батьків, учнів інших навчальних закладів біля постійно діючої виставки «Вернісаж». Особливо приваблюють роботи юної художниці Горшкової Лілії, учениці 6 класу гімназії, випускниць Волошиної Валерії,Ковальової Ірини.

 

 

Календар
«  Вересень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Copyright MyCorp © 2023
Зробити безкоштовний сайт з uCoz


Яндекс.Метрика