22 червня – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Згідно з Указом Президента України № 1245/2000 від 17 листопада 2000 року, з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої світової війни, 22 червня щорічно відзначається як День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.
Соціальна активність та бажання змінити життя у нашому місті на краще - це ті мотиви, які спрямували наших дітей на участь у Всеукраїнському проекті «Відкривай Україну». 10 учнів з 3 по 7 клас гімназії створили команду «Магістри знань» та почали крок за кроком проходити цікаві завдання. Команда дітей провела значну роботу з моніторингу проблем, які хвилюють наших містян, завдяки чому й визначились з основною ідеєю свого майбутнього проекту. І був створений перший спільний відеоролик «Соціальне опитування «Проблеми, які турбують мешканців нашого міста»»
“Моя 14-річна дочка зовсім від рук відбилася: вона взагалі не реагує, коли я прошу її що-небудь зробити. Робить такий вигляд, ніби мене і немає зовсім поруч. А мені вже набридло повторювати: ”Скільки разів тобі говорити?!!“ - все одно немає ніякої відповіді. ”Відстань!“ - і то не завжди може сказати …" Знайома історія? Що ж робити в таких випадках, як “достукатися” до своєї дитини?
Почуття гумору робить наше життя яскравішим, щасливішим, допомагає пережити важкі часи і подолати будь-які труднощі, сприяє легкості спілкування.Гумор може виступати як засіб зняття психологічної напруги та сприяти ефективності спільної діяльності.
1.Пам’ятайте, забороняти можна тільки дії дитини, а не почуття, не емоції.Не можна злитися, не можна плакати або боятися – все це нездійсненні заборони. Дитина, як і будь-який дорослий, має право на почуття. Інша справа, як ці почуття проявляти. Краще покажіть, яким прийнятним способом можна висловити свій гнів, роздратування, що зробити зі страхом і т.п.
«Поради, щоб дитина почувала себе улюбленою та гарною»
Більше помічати гарне в дитині, акцентувати увагу на тому, що в неї виходить, а простіше кажучи, більше схвалювати її справи і вчинки, частіше обіймати дитину, гладити, говорити їй, як ви її любите, як вона потрібна вам, як добре, що вона у вас є.
Позитивне мислення надає людині кілька чудових рис, властивих переможцю: впевненість у собі, віра в успіх задуманого, що породжує бажання працювати і завжди йти вперед. Крім того, якщо спіткала невдача, позитивне мислення допомагає швидше подолати страх перед новими невдачами і знову мобілізувати сили.
6 ПІДКАЗОК ЯК ВІДНОВИТИ ПСИХОЛОГІЧНИЙ РЕСУРС ДИТИНИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ
Психологічно комфортне на 100 % життя для кожної людини це міф. Нажаль. Всі ми знаємо, що протягом життя, при взаємодії з оточенням можуть виникати різні ситуації, які можуть спричинити психологічну травматизацію.